Džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad FENDT gavo penkis medalius didžiausioje žemės ūkio mašinų ir technologijų parodoje Agritechnica 2015.

  • Auksas: Fendt VarioGrip Pro (padangų slėgio kontrolės sistema)
  • Sidabras: Fendt VarioDrive (transmisija)
  • Sidabras: Fendt Grip Assistant (pagalbinė balastavimo ir traukos reguliavimo sistema)
  • Sidabras: 360 ° Camera (360 ⁰ matomumo vaizdo kamerų sistema)
  • Sidabras: Fendt Former 12 555 X (grėblys su elektrine pavara)

Fendt užsitikrina savo  gerą vardą kaip inovacijų  lyderis žemės ūkio technikos gamybos  srityje,  Agritechnica 2015 parodoje. Vokietijos žemės ūkio  organizacija (DLG) jau paskelbė  medalių laimėtojus informaciniame pranešime Hanoveryje rugsėjo 9 d. Fendt gauna aukso medalį už savo naują padangų slėgio kontrolės sistemą VarioGrip Pro.
Keturi sidabro medaliai atitenka Fendt VarioDrive transmisijai, kuri naujai sukurta ir skirta Fendt ratinių traktorių 1000 Vario serijai, ir balastavimo ir traukos reguliavimo pagalbinė sistema Fendt Grip Assistant, kuri yra integruota į terminalą. Sidabro medaliai taip pat atiteko Fendt Former 12555 X, tai pirmas rotacinis  grėblys su  integruota elektrine pavara ir  išmani 360 ° matomumo vaizdo kameros sistema, kuri suteikia geresnį matomumą aplink kombainą ir didesnį saugumą.

Fendt VarioGrip Pro

Fendt VarioGrip Pro (padangų slėgio kontrolės sistema)

Dabartinė pilnai integruota padangų slėgio kontrolės sistema  leidžia pakeisti slėgį nuo 0,8 bar (dirbant lauke) iki 1,8 bar (važiuojant kelyje)  per 30 sekundžių. Su šia sistema Fendt atitinka klientų lūkesčius greičiau pakeisti slėgį padangose, taip sutaupant laiko ir išlaidų,  tuo pačiu leidžia lanksčiai ir greitai pakeisti atliekamus darbus.

Fendt VarioDrive

Fendt VarioDrive (transmisija)

Fendt gamintojas su Fendt VarioDrive ne tik patobulino bepakopę Vario transmisiją, bet  taip pat sukūrė visiškai naują transmisiją su išmania keturių varomų ratų pavara, kuri bus pirmiausia sumontuota naujame  1000 Vario. Su VarioDrive, priekinė ašis yra varoma nepriklausomai nuo galinės ašies,  to pasekoje  padidėja perduotos jėgos efektyvumas, trauka ir manevringumas.

Fendt Grip Assistant

Fendt Grip Assistant (pagalbinė balastavimo ir traukos reguliavimo sistema)

Norint padėti traktoriaus  operatoriui pasirinkti tinkamą balastinį svorį ir nustatyti teisingą slėgį padangose, Fendt sukūrė naują sistemą, kuri rekomenduoja tinkamą balastinį svorį ir optimalų slėgį pačiame valdymo terminale.

360 ⁰ matomumo vaizdo kamerų sistema

360 ° Camera (360 ⁰ matomumo vaizdo kamerų sistema)

Keturios itin plataus spektro vaizdo kameros sujungia savo skaitmeninius įrašus į vieną vaizdą Varioterminale. Transporto priemonės vietos, kurias yra sunku pamatyti,  tampa matomomis ir operatorius mato visą kombainą iš paukščio skrydžio.

Fendt Former 12555 X

Fendt Former 12 555 X (grėblys su elektrine pavara)

Fendt yra pirmasis gamintojas parodoje Agritechnica 2015 pristatantis   rotacinį  grėblį su elektriniu varikliu, kuris yra tiesiogiai integruotas į grėblio rotorių.

Šios naujovės suteikia svarbų postūmį siekiant užtikrinti saugumo, pagalbos  operatoriui ir automatizavimo aspektus.

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai