Išskirtinis Challenger MT775E STEALTH jau Latvijos ūkyje


Vakar, balandžio 9 dieną, UAB “Ivabaltė” aplankė kaimyninę Latviją. Netoli miestelio Indra gyvenantis jaunas ūkininkas Dimitrijs Zalbovičs mus pasitiko su šypsena ir aprodė besiplečiantį, novatorišką 2300 ha. ploto trijų dalių ūkį, kurį valdo bendrai su šeima. Šis šeimos ūkis yra vienas iš didžiausių ūkių regione, o Dimitrijs valdomas „ALAS“ ūkis yra naujausias bei sparčiai besiplečiantis.

Šį darbų sezoną jaunas ūkininkas pradės su naujuoju, EIMA 2014 parodoje Italijoje už inovacijas apdovanotu, vikšriniu traktoriumi - Challenger MT775E STEALTH. Tokių specialaus dizaino MT775E STEALTH traktorių pagaminta tik 28 vienetai, vienas iš jų nuo šiol puikuojasi ir Latvijos ūkyje.

Ūkininkas pasakojo, jog jau spėjo išbandyti vikšrinį laukuose ir yra sužavėtas ekonomiškumu, komfortu, bei galia. Taip pat šeimos valdomas „ALAS“ ūkis be naujojo Challenger vikšrinio traktoriaus jau kelinti metai sėkmingai džiaugiasi iš UAB „Ivabaltė“ įsigytais Challenger savaeigiu purkštuvu ir Fendt 936 Vario traktoriumi.

Metų bėgyje ūkininkas planuoja plėsti „ALAS“ ūkio valdas ir padidinti dar penkiais šimtai hektarų. Taip pat jaunuolis minėjo jog yra patenkintas ne tik iš UAB „Ivabaltė“ įsigyta žemės ūkio technika, bet ir serviso aptarnavimo kokybe, bei įmonės požiūriu į klientą. Dimitrijs juokavo: „dabar reikės visą techniką pakeisti jūsų firmos atstovaujamais produktais“ ir užsiminė, jog planuoja įsigyti traktorių Fendt 828, prikabinamą DAMMANN purkštuvą bei JOSKIN produkcijos.

Linkime Dimitrijs sėkmės ūkio darbuose, bei gausaus derliaus!

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai