Servisas

servisas

Tik originalios atsarginės dalys, eksplotaciniai skysčiai ir kvalifikuota mūsų serviso pagalba garantuoja Jūsų įsigytos mašinos nepertraukiamą bei našų darbą!   

Patikima serviso komanda – sėkmingo Jūsų verslo garantas.

Mūsų servisas – patikimas ir ilgalaikis Jūsų partneris

UAB „Ivabaltė“ teikiamų techninės priežiūros ir serviso paslaugų kvalifikacija atitinka ir kliento, ir gamintojo keliamus reikalavimus. Su pirmųjų mašinų pardavimu pradėjusi teikti šias paslaugas bendrovė liko ištikima svarbiausiajam principui – technikos remontui naudoti tik originalias pažangiausių Europos žemės ūkio mašinų gamintojų atsargines dalis.

Rokiškyje įsikūrusios bendrovės „Ivabaltė“ serviso specialistai aptarnauja Rytų ir Šiaurės Lietuvos ūkininkus, siekia Šiaulių ir Mažeikių rajonus. Dideliu patogumu Pietų ir Vakarų Lietuvos ūkiams tapo 2012-ųjų pradžioje Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Saviečių kaime duris atvėręs bendrovės Žemės ūkio technikos prekybos ir aptarnavimo centras.

Abu servisai turi dideles ir modernias remonto dirbtuves, jos aprūpintos puikia remonto ir diagnostikos įranga, instrumentais, specialiais raktais, turi originalių atsarginių dalių ir aukštos kokybės eksploatacinių skysčių sandėlius, plovyklas. Čia gali būti pašalintas bet koks žemės ūkio mašinos gedimas – nuo rebokšlio pakeitimo iki variklio ar transmisijos remonto.

Bendrovė turi kelis transporterius: būtiniausiu atveju techniką remontui į Rokiškį ar Saviečių kaimą Kėdainių rajone specialistai gali atsivežti iš bet kurio šalies kaimo.

Paslaugos - ūkininkui

Ūkininkas „Ivabaltės“ specialistų laukia ne tik savo technikos garantiniu laikotarpiu: bendrovės serviso paslaugų jis nenori atsisakyti ir pasibaigus šiam terminui. Tai naudinga pačiam ūkininkui – UAB „Ivabaltė“ taiko lanksčią pogarantinio laikotarpio sistemą.

Dėmesio ūkininkui nestokoja ir patys žemės ūkio technikos gamintojai, kurių atstovas – mūsų bendrovė. Atsarginių dalių nuolaidos taikomos tiems, kurie bendrovės serviso paslaugomis naudojasi ir pasibaigus garantiniam terminui.

UAB „Ivabaltė“ servisas – 14 mobilių ekipažų, galinčių net nedarbo dieną išvykti pas klientą. Iš viso šiame sektoriuje dirba 21 aukštos klasės inžinierius, beveik visi turintys universitetinį inžinerinį išsilavinimą, šioje bendrovėje pradėję ir čia tęsiantys darbo karjerą.

Kiekvienas mobilus ekipažas yra aprūpintas nešiojamaisiais kompiuteriais su specialiais prijungimo laidais – kvalifikuota diagnostikos įranga; turi visą reikalingą remonto įrangą, atsargines dalis.

Bendrovės serviso specialistai puikiai išmano technikos sandarą, jos gedimų diagnostiką, techninių parametrų sureguliavimo galimybes. Jie gali paaiškinti net subtiliausias technikos veikimo funkcijas. Mašinų valdytojai kai kuriomis jomis nesinaudoja visai be reikalo.

Serviso personalas nuolat kelia savo kvalifikaciją, jiems organizuojami mokymai. Anksčiau serviso darbuotojams mokymus savo atstovybėse organizuodavo technikos gamintojai. Netoli Kėdainių pastačius UAB „Ivabaltė“ žemės ūkio technikos prekybos ir aptarnavimo centrą bei jame įrengus modernią mokymo salę kompanijų atstovai mielai patys atvyksta į bendrovę.

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai