HUMUS augalinių liekanų smulkintuvai, žoliapjovės

Humus - Vokietijos kompanija, kuri jau daugiau kaip 50 metų yra neatsiejama nuo augalinių atliekų smulkinimo, sodų priežiūros ir infrastruktūros teritorijų darbamas atlikti įnovacijų. Pirmosios tokio pobūdžio mašinos buvo pradėtos gaminti 1957 m. Šiandieną ,,Humus“ produktų liniją sudaro daugiau kaip 100 skirtingų modelių mašinų. Moderni technologija, paprastas valdymas, ir užtikrintas saugumas yra standartas, bet kuriam gaminamam ,,Humus“ padargui.

Našūs, agregatuojami prie galinio ir priekinio elektrohidraulinio traktoriaus ar daugiafunkcinės paskirties automobilio keltuvo liekanų smulkintuvai skirti ražienai, žolei ir šakoms smulkinti. Smulkintuvuose montuojami didelio skersmens rotoriai, trijų tipų plaktukiniai peiliai, ilgaamžis reduktorius, todėl ,,Humus“ technika pasižymi išskirtiniu profesionalumu ir atitinka reikliausius poreikius.

,,Humus“ smulkinimo peilių sistemos – išskirtinė technologija puikiems rezultatams. Priklausomai nuo modelio standartinėse mašinose sumontuoti dviejų, trijų ar keturių peilių giroskopai. Jie išdėstyti taip, kad optimaliai persidengtų, todėl užtikrina puikų pjovimą. Peiliai tvirtinami ant laikiklių, tam kad jų pakeitimas būtų gana greitas ir paprastas.

Pakelių ir sunkiai prieinamų ruožų priežiūrai “Humus” gamina BMS serijos šienapjoves su teleskopine alkūne. Patentuotas žolės smulkintuvas parodoje “Agritechnica’99” įvertintas sidabro medaliu.

Produktų gamoje - įvairiausios šienapjovės skirtos sodininkams profesionalams (su automatiniu užgriebio reguliavimu), ravėtuvai, žemės purenimo ir priežiūros mašinos.

 

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai