DAMMANN LAND-CRUISER

Vokiečių kompanija Dammann pirmuosius purkštuvus pagamino prieš daugiau kaip tris dešimtmečius. Kompanija betarpiškai bendrauja su šių purkštuvų naudotojais, todėl rinkai siūlo tik geriausius ir novatoriškiausius sprendimus. Visi „Dammann“ prikabinami purkštuvai (nuo  3 000 l iki 14 000 l talpos) gaminami Vokietijoje. Gamybos paletėje purkštuvai žemės ūkiui ir aerouostams.

Purkštuvas ,,Land-Cruiser" skirtas nedideliems ir vidutinio dydžio ūkiams, ieškantiems kokybiško, ilgaamžio, pasižyminčio dideliu išpurškimo tikslumu pradinio lygio purkštuvo.

Galimos dviejų dydžių talpos: 3 000 l (15-28 m) ir 4 000 l (15-28 m). Faktinė rezervuarų talpa visuose „Dammann Land Cruiser“ purkštuvuose 10 proc. didesnė. Tarpvėžės plotis pasirenkamas, 1,5-1,8 m (3 000 l) arba 1,8-2,25 m (4 000 l) ribose.

Purkštuvo rezervuaras pagamintas iš specialaus stiklo pluošto audinio (GFK), todėl prie rėmo pritvirtintas standžiai, o ne įleistas į specialios formos kreipiančiąsias. Tai suteikia konstrukcijai papildomo tvirtumo, leidžia pažeminti purkštuvo masės centrą.

Stiklo pluošto audiniui nėra pavojingi pažeidimai, todėl jį galima tiesiogiai tvirtinti prie rėmo. Rezervuare įrengtos specialios pertvaros, stambios frakcijos nešvarumų filtras. Viršuje įrengtos dvi užpylimo angos su alsuokliais. Ant priekinės sienelės įrengta skysčio lygio matuoklė.

Land-Cruiser sumontuotas atskiras 30 l (papildomai – 60 l) chemikalų maišymo rezervuaras su rotaciniu talpyklų plovimo purkštuku ir 20 l švaraus vandens bakelis rankų apsiplovimui. 

Rėmo sijos storis visuose Land-Cruiser purkštuvuose vienodas – 10 mm.

Rodyti daugiau informacijos +

Visi į „Dammann“ purkštuvus montuojami siurbliai yra membraninio-stūmoklinio tipo, gaminami išskirtinai pagal “Dammann” užsakymą ir tiekiami tik šiam gamintojui. Siurblio tvirtinimo varžtai padengti ne galvanine danga, o pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Sijų pokrypio reguliavimo sistema Land-Cruiser purkštuvuose – elektrohidraulinė, su papildomai įrengiamu sijų pokrypio valdymo potenciometru.

„Dammann“ purkštuvų sijos – kombinuotos, t. y. išorinė jų dalis (50 proc. bendro sijų ilgio) pagaminta iš aliuminio lydinio. Lengvesni galai sumažina bendrą sijos masę ir padidina stabilumą darbo metu. Sijos nudažytos specialiais, agresyviam chemikalų poveikiui atspariais dažais.

Purkštukai gerai apsaugoti nuo išorinio pažeidimo, nes su jau bazinėje įrangoje esančiais trijų sekcijų membraniniais laikikliais įrengti sijų viduje. Visi purkštukai turi apsauginę pneumatinę liniją, kuri sumažėjus slėgiui atšakoje uždaro pralaidžius purkštukus.

Standartinėje Land-Cruiser įrangoje – valdymo terminalas SprayDos. Juo nustatoma purškimo norma, atliekama jos korekcija priklausomai nuo važiavimo greičio ir pan.

Stabdžių sistema – pneumatinė dvilaidė, papildomai – hidraulinė.

Standartinio purkštuvo transportinis greitis – 25 km/val., tačiau už papildomą mokestį pakeitus ašį, galimas ir 40 km/val. transportinis greitis.

Nuotraukų galerija

Techniniai duomenys

Techniniai duomenys/Modeliai Land-Cruiser
Rezervuaro talpa, l 3 000, 4 000
Purškimo plotis, m 15-28
Tarpvėžės plotis, m Pasirenkamas: 1,50-1,80; 1,80-2,25
Siurblio  našumas, l/min. 250, 320
Siurblio tipas Membraninis stūmoklinis
Siurblio pavara Mechaninė (nuo traktoriaus GTV)
Inžektorinio užpildymo našumas, l/min. Iki 400
Prikabintuvas su amortizacija °
Standartinis purkštukų laikiklis 3 sekcijų
Galimi purkštukų laikikliai 1 sekcijos
Chemikalų maišymo bakelio talpa, l 30 arba 60
Švaraus vandens rezervuaro talpa, l 500
Bakelio rankų apiplovimui talpa, l 20
1/2'' skers skermens purkštukų linijos V2A
Elektropneumatinis purkštukų sekcijų valdymas iš terminalo
Automatinis sijų sekcijų/kiekvieno purkštuko įjungimas ir išjungimas °
Elektroninė skysčio rezervuare kontrolė Tank- Control °

• Standartinė įranga; ° Pasirenkama įranga

Bukletai

Norite paklausti? Susisiekite!

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai