FENDT 1000 Vario

Fendt - pripažintas aukščiausios klasės traktorių gamintojas. Premium kategorijai priskiriami „Fendt“ traktoriai pagal techninės pažangos lygį, komfortą, efektyviuosius parametrus daugelio ekspertų įvardijami kaip analogų neturinčios referencinės klasės mašinos. Praktinių naujovių gausa šie traktoriai yra neprilygstami. Visi traktoriai projektuojami ir gaminami išskirtinai Vokietijoje. Gamintojas pirmasis gamyboje įdiegė sklandų bepakopį greičio reguliavimą, praktiškai įgyvendino shift-by-wire mašinos valdymo koncepciją. Pramoninis mašinų dizainas yra kuriamas bendradarbiaujant su „Porsche Design Studio“.

           

Trys galingiausi „Fendt 1000 Vario“ serijos modeliai – ekonomiškumo rekordininkai pagal naujausią ir griežčiausią “DLG Powermix 2.0” metodiką, pradėtą taikyti praėjusių metų pabaigoje:

“Fendt 1050 Vario”: 233 g/kWh + 23,1 g/kWh “AdBlue”;

“Fendt 1046 Vario”: 234 g/kWh + 21,3 g/kWh “AdBlue”;

“Fendt 1042 Vario”: 236 g/kWh + 19,1 g/kWh “AdBlue”.

Šaltiniai: Profi Lietuva. 2018, 1: 22–25, Profi. 2018, 3: 12–20.

               

                                                                                            ***   ***

Nuo 2015 m. ketvirto ketvirčio bus pradėta serijinė analogų neturinčio galingiausio 1000-osios serijos traktorių gamyba. ,,Fendt 1000 Vario“ – visiškai naujai sukonstruota didelės galios traktorių serija, apimanti galios diapazoną nuo 380 iki 500 AG (ECE R24 standartas), specialiai sukurta pasaulinei rinkai.

Naujos klasės traktoriuose sumontuoti 6 cilindrų, 12,4 l darbo tūrio MAN varikliai. Be to, laikantis nustatytų teisės aktų dėl išmetamųjų dujų emisijos didelės galios mašinoms, „Fendt“ naujieji 1000 Vario serijos traktoriai atitinka baigiamojo Etapo IV/Tier 4 emisijų reikalavimus.

Didelio slėgio degalų įpurškimo sistema common rail geriau dozuoja degalus, o geriau suformuotas degusis mišinys lemia mažesnes degalų sąnaudas.

Didelė sukimo momento atsarga, kuri galima ir nedideliame sūkių diapazone, suteikia mašinai puikias traukos savybes.

Laiko patikrinta, efektyviausia rinkoje padalyto galios srauto bepakopė pavarų dėžė Fendt Vario šios serijos traktoriuose yra pirmoji, pritaikyta traktoriams virš 400 AG.

Naujieji 1000-osios serijos flagmanai, kurių aukštis siekia 3,60 m, konstrukcinė masė – 14 t, palyginti su kitais tos pačios galios traktoriais, yra lengvesni, manevringesni.

Fendt 1000 Vario pritaikytas agreguoti įvarios masės agregatus. Didelės galios traktorių serija  ne tik skirta sunkiems žemės ūkio darbams laukuose atlikti, tačiau jie puikiai pritaikyti ir transporto darbams – didžiausias greitis iki 60 km/val.

Su variklio ir transmisijos valdymo sistema TMS nustačius pastovų važiavimo greitį, automatiškai, priklausomai nuo apkrovos, parenkami mažiausi variklio sūkiai, todėl dirbama ekonomiškiau.

Dėka naujai suprojektuotų didelio skersmens ratų (galinių ratų skersmuo – 2,35 m), plačių traktoriaus balastavimo galimybių ir į traktoriaus konstrukciją integruotos sistemos VarioGrip, su kuria slėgį padangose galima keisti ne tik traktoriui stovint, bet ir važiuojant, gerokai padidėja traukos jėga ir efektyvumas didelės galios reikalaujančiuose darbuose.

Rodyti daugiau informacijos +

Patobulinta, didžiausią įstiklinimo plotą turinti kabina užtikrina geresnį matomumą, todėl galima drąsiai teigti, jog šie traktoriai yra dar ir universalesni.

Traktoriai pasižymi kompaktišku dizainu, naująja x5 S kabina ir specialistų gerai įvertinta galutinai integruota padargų valdymo sistema Variotronic.

Naujuosiuose 800/900 Vario serijų traktoriuose naudojama x5 kabina 1000-osios serijos modeliuose yra iš esmės atnaujinta ir žymima x5 S. Erdvi kabina su patobulinta klimato kontrolės sistema operatoriui gali užtikrinti dar daugiau komforto. Dėl Fendt 1000 Vario gabaritinių matmenų priekinis langas ir šoniniai stiklai pažeminti 80 mm. Tai užtikrina optimalų matomumą ir didelį erdvės pojūtį. Naujojoje kabinoje daugiau daiktadėžių, todėl vietos susidėti gėrimams ar dokumentams tikrai nepristigs. Įlipti į vairuotojo kabiną dar lengviau: laipteliai turi dvi skirtingas išdėstymo pozicijas, o durelės praplatintos 85 mm. Susidaro įspūdis, kad šios serijos traktoriuose apgalvota viskas: įstrižai šviečiantys stogo žibintai, neleidžiantys susidaryti šešėliams ant kabinos stogo ir užtikrinantys precizišką apšvietimą; galinga oro kondicionavimo sistema su 16 deflektorių, vienodai paskirstančių oro srautą; 300 laipsnių priekinio stiklo valytuvo eiga (naudojama ir naujuose 800/900 Vario);vaizdo kamera, integruota į Dieselross emblemą, esančią ant variklio gaubto, kuri pagerina matomumą priekinių ratų kryptimi ir perduoda tikslų priekyje agreguojamo padargo vaizdą; galima ir odinė sėdynė su šildymo bei ventiliacijos funkcija; nauja atlenkiama keleivio sėdynė, kuri naudojama ir kaip stalelis ar dokumentų dėtuvė; papildomi dešinėje vairuotojo pusėje įrengti maitinimo lizdai.

Nuotraukų galerija

Bukletai

Norite paklausti? Susisiekite!

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai