TRIOLIET pašarų maišytuvai-dalytuvai, šėrimo sistemos

Trioliet – didžiausia Olandijoje specializuota pašarų ruošimo ir dalinimo įrangos gamintoja. Šioje srityje specializuojasi daugiau kaip 50 metų. 70 proc. pagamintos produkcijos ,,Trioliet” eksportuoja į daugiau kaip 40 pasaulio šalių. Ji, viena iš nedaugelio kompanijų, montuojanti pašarų maišytuvus-dalytuvus ant savaeigių didžiakrūvių važiuoklių. ,,Trioliet" - tai ne tik patirtis, bet ir inovaciniai sprendimai, kurių gausu kiekviename agregate.

,,Trioliet” koncepcija – vertikalūs, kūgio formos sraigtai Twin Stream. Lyginant su horizontaliųjų sraigtų sistema ši konstrukcija leidžia gerokai efektyviau smulkinti ritinius. Sraigtai kartu su maišytuvo-dalytuvo sienelėmis suprojektuoti taip, kad visa apkrova darbo metu būtų perduodama sraigtų atramoms, o iš čia – rėmui. Dėl mažesnės sraigtų apkrovos jų pavarai reikalinga mažesnė galia (pagal galios sąnaudas – ,,Trioliet” yra vienas iš lyderių). Mažiau dyla ne tik sraigtų vijos (jos pagamintos iš 20 mm storio plieninio lakšto), bet ir maišytuvo-dalytuvo rezervuaro sienelės.

Twin Stream sraigtai užtikrina tolygų masės judėjimą visame rezervuaro tūryje. Ji cirkuliuoja ratu, iš viršaus į apačią. Kad būtų laisvesnis judėjimas žemyn, padidintas atstumas tarp sraigto vijų ir rezervuaro sienelių. Masė maišymo tolygumą galima pastrebėti pagal jos paliekamas žymes ant vidinių rezervuaro sienelių.

Vertikalių sraigtų ašis sukasi dviejuose guoliuose. Viršutinis – priežiūros eksploatacijos metu nereikalaujantis, didelėms apkrovoms apskaičiuotas su kūginiais ritinėliais, apatinis – slydimo.

Priklausomai nuo pašarų rūšies, jų smulkinimo efektyvumą galima padidinti ant vertikalių sraigtų, skirtinguose aukščiuose pritvirtinus dantytus peilius. Su jais maišymas atliekamas per trumpesnį laiką.

Sraigtų pavara – tiesioginė. Jokie papildomi reduktoriai, didinantys galios sąnaudas konstrukcijoje nenumatyti. Tačiau tiesioginė pavara leidžia operatyviai darbo metu keisti jų sūkių dažnį.

Sraigtų apačioje pritvirtintos mentelės pašarą leidžia iškrauti ne tik greitai, bet ir labai tolygiai. Be to, visą apatinių sraigto vijų plotį atitinkančios mentelės rezervuare nepalieka pašaro likučių.

Maišytuvai-dalytuvai gali turėti juostinį arba grandininį iškrovimo transporterį. Iškrovimas gali būti vykdomas į abi arba į vieną iš pasirinktų pusių.

Rodyti daugiau informacijos +

Maišytuvo-dalytuvo su dviem arba trimis vertikaliais sraigtais vidinės sienelės turi tiksliai apskaičiuotas, įstrižai nukreiptas briaunas. Griežtas jų orientavimas užtikrina efektyvų masės judėjimą ne tik ties vienu sraigtu, bet ir visame rezervuaro tūryje! Taigi, pašaras pilnai išmaišomas ne tik vertikalia, bet ir horizontalia kryptimis. Gaunamas vienalytis, vienodos kokybės pašaras.

,,Trioliet” maišytuvai-dalytuvai išsiskiria originaliu rezervuaro tvirtinimu. Skirtingai nuo kitų kompanijų gaminamos produkcijos, rezervuaras čia standžiai sujungtas su maišytuvo-dalytuvo rėmu, todėl visos apkrovos, atsiradusios darbo metu, perduodamos jam. Ši koncepcija leidžia išsiversti be itin masyvios dugno plokštės, tačiau išsaugoti didelį agregato stabilumą maišymo metu.

Maišytuvo-dalytuvo elektroninės svarstyklės turi tris jutiklius: 2 gale ir 1 priekyje. Kiekvienas iš tenzometrinių jutiklių matavimus atlieka dviejuose vietose, o elektroninė valdymo sistema šiuos rezultatus sumuoja ir išveda kiekvieno jutiklio parodymų vidurkį. Šie jutikliai montuojami tarp rėmo ir važiuoklės, o pakankamą jų apsauga leidžia įveikti dinamines perkrovas transporto metu. Paauksuoti kontaktai užtikrina patikimą duomenų perdavimą nepriklausomai nuo sąlygų. Valdymo terminalas yra specialiai ekranuotas, sumontuotos drėgmės nepraleidžiančiame, smūgiams atspariame korpuse.

Siloso atpjovėjai savikroviuose maišytuvuose-dalytuvuose ir atskiruose, ant traktoriaus keltuvo pakabinamuose agregatuose, išsiskiria paprastais, tačiau patikimais konstrukciniais sprendimais. ,,Trioliet” koncepcija čia – siūlyti du siloso savikrovius mechanizmus: atpjaunantį arba atkandantį. Pirmasis leidžia išvengti smūginių apkrovų (tai ypač aktualu hidrauliniams sistemų komponentams), tuo pačiu leisdamas darbą atlikti su mažesnėmis energijos sąnaudomis.

Stacionariai įtvirtinti ir judantys atpjovėjų peiliai yra pagaminti iš grūdinto nerūdijančio plieno. Vienodi, pakankamai dideli peilių dantys silosą atpjauna lygiai ir tiksliai bet kokiomis sąlygomis. Judančio peilio pavara – hidraulinė, tiesioginė, be sudėtingų ir daug priežiūros reikalaujančių tarpinių mechanizmų. Net jei traktoriaus hidraulinė sistema nepakankamai efektyvi, peilio pavaroje sumontuotas hidraulinis stiprintuvas įgalina lygiai atpjauti net ir labai suslėgtą silosą. Ir atvirkščiai, jei silosas suslėgtas mažiau, hidraulinis stiprintuvas išjungiamas, leisdamas peilio ašmenims judėti greičiau. Ši sistema puikiai veikia ir pjaustydama ritinius.

Siloso atkandėjams naudojami du didelio skersmens, elektriškai valdomi hidrocilindrai. Didesni hidrocilindrų skersmenys leidžia sumažinti apkrovas (slėgius) sistemoje, be to, užtikrina tolygų ir staigų siloso masės atkandimą.

Lanksti gamybos technologija leidžia užsisakyti reikiamo aukščio maišytuvą-dalytuvą. Išskirtiniams poreikiams – plačiausias papildomos įrangos sąrašas.

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai