Automatizuotos šėrimo sistemos

Trioliet – didžiausia Olandijoje specializuota pašarų ruošimo ir dalinimo įrangos gamintoja. Šioje srityje specializuojasi daugiau kaip 50 metų. 70 proc. pagamintos produkcijos “Trioliet” eksportuoja į daugiau kaip 40 pasaulio šalių. Ji, viena iš nedaugelio kompanijų, montuojanti pašarų maišytuvus-dalytuvus ant savaeigių didžiakrūvių važiuoklių. ,,Trioliet" - tai ne tik patirtis, bet ir inovaciniai sprendimai, kurių gausu kiekviename agregate.

Daugelis atliktų tyrimų teigia, kad dažnesnis šėrimas sąlygoja didesnį produktyvumą. Be viso to, tai pagerina ir karvės sveikatą bei pačią gyvenimo trukmę. ,,Trioliet Triomatic“ automatinė šėrimo sistema padeda pasiekti geriausius rezultatus mažiausiomis laiko sąnaudomis.

Pilnai automatizuota šėrimo sistema ,,Trioliet Triomatic“ susideda iš dviejų komponentų. Pirmasis - pašarų virtuvė. Ji susideda iš kelių šėrimo bunkerių, kuriuose yra laikomos tam tikros pašaro rūšys iki kelių dienų. Antrasis komponentas yra šėrimo robotas. Tai nedidelis pašarų vežimėlis su vertikaliais maišymo sraigtais, kuris savarankiškai juda po visą tvartą ir yra pakabintas ant elektros energija maitinamų bėgių. Sistema maišo ir dalina pašarą. Įprasta darbo jėga, kuri atlieka pašaro maišymą ir dalinimą, daugiau nėra reikalinga.

Itin tiksliai paruošti daviniai mažoms galvijų grupėms gali būti kartojami keletą kartų per dieną, todėl gaunamas didesnis pieno primilžis.

Reikalingas nedidelis elektros energijos kiekis sistemai palaikyti, todėl energijos sąnaudos mažos.

Patikima sistema, reikalaujanti mažai priežiūros bei išlaidų, užtikrina: efektyvų laiko panaudojimą, paprastą pakrovimą, išsaugotą pašaro struktūrą, unikalią pjovimo ir maišymo technologiją.

Visi įrengimai varomi vien tik elektros dėka. Šėrimo sistemos dėka galima atlikti ir kitus darbus. Pavyzdžiui, sistema gali būti naudojama pašarų pristūmimui prie tvoros.

Triomatic sistema yra pritaikyta dideliam galvijų skaičiui, tačiau galimas mažesnių grupių šėrimas. Šėrimo robotas gali pašerti tiek 70, tiek ir 500 ar daugiau galvijų.

Nuotraukų galerija

Techniniai duomenys

Techniniai duomenys/Modeliai Triomatic T30 su pašarų rezervuarais
Talpa, m3 18
Ilgis, m 6,25
Plotis, m 3,02
Aukštis, m 3,45
Reikalingas minimalus patalpos aukštis, m 3,70
Reikalingas patalpos ilgis, m 8,00
Masė, kg 8 000
Vidutinės elektros sąnaudos, kW 4

 

Techniniai duomenys/Modeliai Triomatic T40 su transporterinėmis grindimis
Max. skaičius pašarų talpyklų, vnt. 8
Standartinis talpyklos ilgis, m 6,00
Pašarų talpyklos plotis, m 1,96
Standartinis svoris, kg 15 000
Max. leistinas užkrovimas ant transporterio, kg 5 000
Max. rulono ar bloko aukštis, m 1,80
Pjausnio ilgis, cm 5-35
Reikalingas užkrovimo tarpas, m 4,00
Vidutinės elektros sąnaudos pjovimo metu, kW 4

Bukletai

Norite paklausti? Susisiekite!

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai