LELY žaliojo pašaro ruošimo mašinos

lely logotipas

Lely - Olandijos kompanija rinkai siūlanti profesionalias žaliojo pašaro ruošimo mašinas. Lely mašinos pasižymi ne tik išskirtiniu našumu, bet ir degalų ekonomija iki 1 l/ha. Splendimo žoliapjovės konstrukcija užtikrina puikų dirvos paviršiaus kopijavimą, o dėl patentuotų vartytuvų pirštų formos, pakabinamų ir prikabinamų 4-12 rotorių Lotus vartytuvų efektyvumas itin didelis. Našūs bei patikimi Hibiscus rotaciniai grėbliai taip pat atitiks bet kokio ūkio poreikius. Dėl didelės patirties žaliosios masės ir šiaudų presavimo srityje ,,Lely Welger“ leidžia pasiūlyti geriausius  sprendimus.

Norėdama išsilaikyti rinkoje bet kokia kompanija privalo gaminti kokybiškas mašinas ir agregatus. Tačiau tapti pirmaujančiu, vedančiuoju gamintoju to nepakanka – ekspertais tampama specializuojantis ir diegiant inovacijas.

Tuo vadovaujasi vienas žinomiausių žaliojo pašaro technikos gamintojų iš Olandijos, kompanija ,,Lely”. Be to, kad specializuojasi vienoje srityje (žoliapjovių, vartytuvų ir grėblių gamą užbaigia  ,,Welger” ritinių ir stačiakampių ryšulių presai), ji siūlo neįtikėtinai efektyvias inovacijas. Kol kiti analogiško profilio gamintojai iš kailio neriasi kurdami savaeigių mašinų projektus, ,,Lely” stengiasi išspręsti mažas, tačiau visiems aktualias problemas. Juk darbo kokybė nebūtinai priklauso nuo mašinos gabaritų ir užgriebio pločio, tiesa?

Dažnai būtent specializuotos kompanijos tiekia kvalifikuotus patarimus ir parduoda licencijas didžiųjų, tarptautinių prekinių ženklų valdytojams. Pavyzdžiui, ,,Lely" know-how naudojamos tokių garsių kompanijų, kaip ,,Krone”, ,,Kuhn”, ,,Lemken”. ,,Lely” kasmet vien žaliojo pašaro ruošimo ir automatizuotos fermų įrangos srityje užregistruoja 40 naujų patentų. Kad tai solidi produkcija skelbia statistiniai duomenys: virš 30 proc. visų ,,Lely” agregatų įsigyja paslaugas teikiantčios arba nuoma besiverčiančios kompanijos.

,,Lely" žaliojo pašaro ruošimo technikos gamą sudaro: Splendimo diskinės žoliapjovės, Lotus rotaciniai vartytuvai, Hibiscus rotaciniai grėbliai, Welger ritininiai presai su pastovaus ir kintamo tūrio presavimo kamera, Welger presai vyniotuvai su pastovaus ir kintamo tūrio presavimo kameromis, Welger Delta stačiakampių ryšulių presai, Attis ritinių vyniotuvai, Tigo rinktuvinės ir siloso pervežimo priekabos priekabos.

Pakabinamos ir prikabinamos „Lely Splendimo“ žoliapjovės pasižymi išskirtiniu našumu ir mažiausiomis energijos sąnaudomis. Sumani žoliapjovės konstrukcija užtikrina puikų dirvos paviršiaus kopijavimą. Reguliuojamas kontaktinis slėgis į dirvą šias žoliapjoves leidžia naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. Unikalios modulinės konstrukcijos pjovimo aparatas su jo viduryje įrengtu pavaros velenu užtikrina itin mažą galios poreikį. Praktiniais bandymais patvirtinta, dėl modulinės pjovimo aparatų konstrukcijos degalų ekonomija – iki 1 l/ha.

Rodyti daugiau informacijos +

Pakabinamos ir prikabinamos Splendimo žoliapjovės pasižymi išskirtiniu našumu ir mažiausiomis energijos sąnaudomis. Sumani žoliapjovės konstrukcija užtikrina puikų dirvos paviršiaus kopijavimą. Reguliuojamas kontaktinis slėgis į dirvą šias žoliapjoves leidžia naudoti bet kokiomis oro sąlygomis (120 mm ilgio peiliukai, peiliukų keitimo sistema Clip-ON).

Pakabinami ir prikabinami 4-12 rotorių Lely Lotus vartytuvai pasižymi stabilia, dirvos paviršių gerai kopijuojančia ir traktoriaus vėžėmis tiksliai sekančia konstrukcija. Lotus rotaciniai vartytuvai užtikrina iki 50 proc. didesnį našumą, itin švelnų vartymą pasvirusių pirštų dėka, apsaugą nuo apsivijimo AWS.

Našūs bei patikimi rotaciniai Lely Hibiscus grėbliai pritaikyti bet kokio ūkio poreikiams ir darbų apimtims. Gamoje yra pakabinami, pusiau pakabinami ir prikabinami 1, 2 arba 4 rotorių grėbliai, kurių darbinis plotis nuo 3,20 iki 14,80 m. „Lely“ grėbliais, priklausomai nuo modelio, galima formuoti nuo 1,10-1,40 iki 1,30-3,50 m pločio centrines arba šonines sangrėbas.

Ilgametė Lely Welger patirtis žaliosios masės ir šiaudų presavimo srityje leidžia pasiūlyti tik efektyviausius ir pažangiausius techninius sprendimus. Kad Welger gaminami ritininiai presai yra aukščiausios klasės mašinos rodo noriai kitų kompanijų kopijuojami arba licencijų forma įsigyjami leidimai naudoti pažangius  Welger techninius sprendimus.

„Lely“  taip pat siūlo plačią gamą mažos, vidutinės ir didelės talpos rinktuvinių priekabų, kurios puikiai tinka ne tik žolės surinkimui iš sangrėbų, jos smulkinimui ir iškrovimui, bet ir savaeigio smulkintuvo susmulkintai žolei pervežti iki tranšėjos.

Modernių ir galingų transporto priemonų naudojimas žemės ūkyje yra labai svarbu siekiant užtikrinti sklandų ir efektyvų darbą. Kompanija ,,Lely“ pristato aukščiausios klasės Tigo T serijos siloso pervežimo priekabas, kurios stebina ne tik didelės apkrovos pajėgumais, bet ir yra lengvai valdomos.

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai