FENDT žaliojo pašaro ruošimo mašinos

Fendt logotipas

„Fendt“ žaliojo pašaro ruošimo mašinos jungia penkių garsiausių gamintojų patirtį ir inovacijas. Pradedant „Lely Welger“, baigiant „Hesston“: tai ne tik visiems gerai žinomos rinktuvinės priekabos, bet ir ritinių bei stačiakampių ryšulių presai.

Aukščiausia klasė. Visuose darbuose. „Fendt“, kaip priklauso Premium klasės prekės ženklui, reiškia ne tik kompetenciją, bet ir aukščiausius efektyvumo rodiklius. Nesvarbu, ar tai pakabinama žoliapjovė, ar prikabinamas keturių rotorių grėblys. Tai nėra vien deklaracija – visos Vokietijoje esančios ir AGCO grupei priklausančios gamyklos yra priskirtos „Fendt“. Nuo šiol visų čia gaminamų mašinų tobulinimu rūpinasi „Fendt“, turintis net du tyrimų centrus Marktoberdorfe ir Hohenmolsene. Jie užtikrina, kad „Fendt“ prekės ženklu pažymėtos mašinos atitiktų reikliausių ir išmaniausių naudotojų poreikius. Todėl jau dabar naudojant ISO-Bus duomenų perdavimo liniją galima apjungti traktoriaus ir prie jo prikabinto agregato valdymą, t. y. naudotis vienu traktoriuje įrengtu terminalu „Fendt Varioterminal“.

„Fendt“ žoliapjovių gamą sudaro būgninės ir diskinės mašinos, agreguojamos traktoriaus priekyje ir gale, įskaitant didelio, 8,30 ir 9,30 m pločio žoliapjovių kompleksus našiausiam žolinių pašarų ruošimui. Žoliapjovės pasižymi nedideliu galios poreikiu, yra lengvos, turi efektyvią kopijavimo sistemą TurboLift. Priklausomai nuo poreikio, žoliapjovės gali turėti dviejų tipų maigiklius, efektyviai suardančius stiebų vaškinį sluoksnį ir pagreitinantys džiūvimą, juostinį transporterį, leidžiantį dviem gretimais važiavimais kloti vieną didesnės apimties pradalgę.

Vartytuvų gamoje – šeši modeliai: trys pakabinami 6 ir 8 rotorių, du prikabinami 8 ir 10 rotorių ir vienas pusiau pakabinamas 8 rotorių agregatas. „Fendt Twister“ vartytuvai turi dvigubus, lenktus Super C pirštus, pagamintus iš specialios sudėties spyruoklinio plieno, todėl atlaiko ne mažiau kaip 200 000 apkrovos ciklų (smūgių). Tai išties ilgaamžiai, patikimai veikiantys agregatai.

„Fendt“ siūlo itin plačią rotacinių grėblių gamą: nuo vieno rotoriaus pakabinamų iki keturių rotorių prikabinamų. Viso net 18 skirtingų modelių, atitinkančių įvairius poreikius: nuo skirtų nedideliems ūkiams iki profesionaliam naudojimui sukonstruotų grėblių su agregato nuostatų išsaugojimų specialioje myMEMORY paskyroje. Tokio agregato nereikia kiekvieną kartą nustatinėti iš naujo!

Rodyti daugiau informacijos +

Ritininiai „Fendt“ presai su pastovaus ir kintamo tūrio presavimo kameromis tęsia „Lely Welger“ tradicijas. Tai itin efektyvios presavimo mašinos, turinčios daug patentuotų techninių sprendimų, pradedant galios perdavos reduktoriumi Powersplit, amortizuotu, hidrauliškai valdomu tiekimo kanalo dugnu Hydroflexcontrol, tvirčiausiais presavimo kameros būgnais Powergrip ir baigiant hidrauline pastovaus slėgio reguliavimo sistema NSS kintamos kameros presuose. Laiko patikrinti sprendimai užtikrina nepralenkiamą našumą ir didžiausią masės tankį presuojamuose ritiniuose.

Naujausias „Fendt“ mašinų gamos papildymas – stačiakampių ryšulių presas Squadra. Agregato konstrukcija nauja, daug jame pritaikytų sprendimų šioje klasėje naudojami pirmą kartą. „Fendt Squadra“ pritaikytas 350 AG ir galingesniems traktoriams, specialiai skirtas dideliems technologiniams greičiams ir orientuotas į didžiausią našumą. Ekstremalaus tankio Ultra Density sistema užtikrina iki 245 kg/m3 masės tankį ryšulyje. Tai rekordinio našumo mašina!

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai