LELY HIBISCUS grėbliai

Lely - Olandijos kompanija rinkai siūlanti profesionalias žaliojo pašaro ruošimo mašinas. Lely mašinos pasižymi ne tik išskirtiniu našumu, bet ir degalų ekonomija iki 1 l/ha. Splendimo žoliapjovės konstrukcija užtikrina puikų dirvos paviršiaus kopijavimą, o dėl patentuotų vartytuvų pirštų formos, pakabinamų ir prikabinamų 4-12 rotorių Lotus vartytuvų efektyvumas itin didelis. Našūs bei patikimi Hibiscus rotaciniai grėbliai taip pat atitiks bet kokio ūkio poreikius. Dėl didelės patirties žaliosios masės ir šiaudų presavimo srityje ,,Lely Welger“ leidžia pasiūlyti geriausius  sprendimus.

,,Lely" visiškai naujai pažvelgė į grėblių konstrukciją ir pasirinko naują kryptį. Naujai sukurti RO tipo spyruokliniai grėbimo pirštai taip pat yra konstrukcinė naujovė. Jie leidžia grėbliams pasiekti maksimalų našumą bei suformuoti lygią ir purią pradalgę. Rezultatas - plačiausias grėblių modelių asortimentas, patenkinantis net ir reikliausių profesionalų norus.

Šie nesenai sukurti pirštai nuo 2007 m. yra montuojami visuose Hibiscus modeliuose. Sumaniai suprojektuotos RO pirštų formos pranašumas: jie leidžia pasiekti iki 15% didesnį našumą ir pakloti lygią bei oru prisotintą purią pradalgę, kuri džiūna lengviau ir tolygiau. Darbo principas yra toks: dvigubi spyruokliniai RO pirštai su keturiomis apvijomis turi specialią išgaubtą formą, kurios pagalba sugriebia daugiau žolės ir iškelia ją virš pradalgės. Specialiai suformuotas įgaubimas leidžia pernešti daug ilgesnį šieną. Ilgas šienas yra stumiamas į viršų vertikalių pirštų pagalba iki išgaubimo, kuris ir perneša šieną. Papildomas pranašumas yra tas, kad šienas nėra tempiamas žeme, todėl yra palaikomas minimalus užteršimo lygis. Dešinieji pirštai, kurie dirba ražienoje, užtikrina, kad būtų sugriebiamas net ir trumpiausias šienas.

RO pirštai pritvirtinti prie vamzdinio tipo nešančiosios rankos specialiu laikikliu. Pirštai sumontuoti lanksčiai todėl apvijos gali judėti laisvai, o tai žymiai padidina RO pirštų atsparumą ir maksimaliai prailgina eksploatavimo laiką.

Hibiscus grėblių nešančiosioms rankoms (laikikliams) gaminti ,,Lely" naudoja chromuotą plieną. Todėl laikikliai yra itin patvarūs. Tačiau konstrukcija yra tokia, kad atsitrenkęs į kliūtį, pirštų laikiklis lūžta, taip apsaugodamas rotorių nuo sugadinimo.

Hibiscus 725 Classic modelio rotorius su 11 nešančiųjų laikiklių turi uždarą alyvos pripildytą kumštelinį mechanizmą. Laikikliai sumontuoti bronzinėse įvorėse, kurios kartu su uždara tepimo sistema užtikrina labai didelį rotoriaus patvarumą ir nereikalauja jokios techninės priežiūros.

Visuose kituose Hibiscus modeliuose yra sumontuoti moduliniai ypač patikimi rotoriai su 11 arba 13 pirštų laikiklių. Speciali šio rotoriaus konstrukcija pasižymi itin dideliu diametru. Specialia metodika sukietinti kumšteliai sutepti visam eksploatavimo laikui naudojant aukštos kokybės tepalą, o tai leidžia labai greitai atlikti reguliavimą (nereikia išleisti alyvos ir pan.). Techninės priežiūros arba remonto metu galima nuimti nešantį laikiklį nuo kumštelio tiesiog atsukant keletą varžtų. Visi grėbliai su dvigubais moduliniais rotoriais turi specialiai suprojektuotą tepimo sistemą. Dėl to kumštelis gali būti tepamas iš išorės, naudojant tepimo pistoletą.

Hibiscus 1015 Profi modeliui Lely sukūrė naują unikalų rotoriaus tipą, kuriuo siekiama užtikrinti aukštą našumą bet kokiomis darbo sąlygomis. 15 rotoriaus stipinų sukasi rutuliniuose guoliuose ir juda lygiagrečiai kumštelio atžvilgiu. Panašiai kaip ir modulinio rotoriaus atveju, nešančiuosius laikiklius galima lengvai nuimti. Didelei apkrovai atlaikyti suprojektuotas reduktorius užpildytas alyva ir suka rotorių su mažiausiais galios nuostoliais.

Rodyti daugiau informacijos +

Visi Hibiscus grėbliai su dvigubu rotoriumi turi A tipo pusrėmius, kurie laiko rotorius. A-rėmas yra prijungtas prie pagrindinio rėmo dviejuose taškuose ir sudaro trikampę jungtį. Tai geriausia praktikoje pasiteisinusi rotorių tvirtinimo sistema. A-rėmo dėka užtikrinamas didžiausias įmanomas stabilumas ir geriausias paviršiaus kopijavimas. Dėl dvigubos ašies ir skersinio rotoriaus judėjimo kombinacijos rotorių darbas yra žymiai stabilesnis negu konkuruojančių „madingų“ 3D sistemų arba mašinų su fiksuota važiuokle.

Vieno rotoriaus grėbliai Hibiscus turi lenktus pirštus, galinčius atsilenkti didesniu kampu nei tai gali padaryti tiesūs pirštai. Visi grėbliai turi sustiprintas kūgines perdavas, o modeliai su T indeksu bei didysis 461 – dar ir tandeminę ašį. Su ja grėblys puikiai kopijuoja ne tik išilginius, bet ir skersinius dirvos nelygumus. Labai kalvotose vietovėse galimas papildomas atraminis ratukas, o standi centrinė trauklė pakeičiama lanksčia grandine. Tuomet grėblys gali laisvai judėti ir geriau prisitaikyti prie reljefo pokyčių.

Pirštų aukštis nuo dirvos paviršiaus reguliuojamas perstatant atraminį ratą. Reikalingi GTV sūkiai – 540 min-1.

Dviejų rotorių grėbliai Hibiscus – analogiški. DR modeliuose įrengti dideliu diapazonu reguliuojami prikabintuvai, o jų 3,20 m skersmens rotoriai turi po du dvigubus atraminius ratukus. Grėblio aukštis transportinėje padėtyje (plotis – ne daugiau kaip 3,00 m) – 3,95 m. Galulaukėje, nepertraukiant darbo ir nestabdant GTV, rotorius galima hidrauliškai pakelti į norimą aukštį bei nustatyti norimoje padėtyje.

LELY siūlo pilną gamą grėblių, kuri patenkina bet kokio dydžio ūkio poreikius ir yra pritaikyti dirbti bet kokiomis sąlygomis.

Prikabinamų grėblių gamą užbaigia dviejų rotorių prikabinami centrinio grėbimo grėbliai Hibiscus 725, 805, 855 bei 1015 Profi. Pastarasis modelis skirtas itin dideliems ūkiams arba paslaugų teikėjams. Atskirą grupę sudaro prikabinami dviejų rotorių grėbliai, kurie grėbia žolę į šoną ir daro vieną arba dvi pradalges. Tai Hibiscus modeliai 1525 bei 1525 Vario (hidrauliškai reguliuojamas užgriebis).

Nuotraukų galerija

Techniniai duomenys

Techniniai duomenys/Modeliai

485 P

 

915 CD

 

765 SD

 

1015 CD

Profi

1515 CD

Profi

Darbinis plotis, m 3,80-4,75 8,00-9,00 5,00-7,60/8,30 9,20-10,20 11,00-14,80
Sąvalkos plotis, m 1,10-1,40 1,20/2,20 1,20-1,80 1,50-2,50 1,30-3,50
Laikiklių/Pirštų vienam rotoriui skaičius, vnt. 13/4 2 x 13/4 2 x 13/4 2 x 15/5 90/120
Mažiausia reikalinga galia, kW/AG 37/50 51/70 55/75 74/100 4 x 11+13/4
Konstrukcinė masė, kg 875 2 545 3 040 4 755 5 820

Bukletai

Norite paklausti? Susisiekite!

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai