LELY WELGER DELTA stačiakampių ryšulių presai

Lely - Olandijos kompanija rinkai siūlanti profesionalias žaliojo pašaro ruošimo mašinas. Lely mašinos pasižymi ne tik išskirtiniu našumu, bet ir degalų ekonomija iki 1 l/ha. Splendimo žoliapjovės konstrukcija užtikrina puikų dirvos paviršiaus kopijavimą, o dėl patentuotų vartytuvų pirštų formos, pakabinamų ir prikabinamų 4-12 rotorių Lotus vartytuvų efektyvumas itin didelis. Našūs bei patikimi Hibiscus rotaciniai grėbliai taip pat atitiks bet kokio ūkio poreikius. Dėl didelės patirties žaliosios masės ir šiaudų presavimo srityje ,,Lely Welger“ leidžia pasiūlyti geriausius techninius sprendimus.

Prikabinami, stūmokliniai nepertraukiamo veikimo “Lely Welger” stačiakampių ryšulių presai specialiai pritaikyti didelių ūkių ir rangovų poreikiams. Tai užtikrinta mašina didelės apimties darbams. Be to, stačiakampiame ryšulyje masės tankis yra pastovus, o patys ryšuliai – stabilūs. Nutraukus ryšulio raištį, jis beveik išsiardo savaime. Apvytintos žolės silosas stačiakampiame ryšulyje, lyginant su ritiniu, yra geresnės kokybės. Tai pasiekiama didesniu masės tankiu ir mažesniu oro kiekiu ryšulyje. „Lely Welger Delta“ – profesionalų pasirinkimas!

Welger stačiakampių ryšulių presai – prikabinami, stūmokliniai. Nepertraukiamas jų veikimas garantuoja didesnį našumą. Stačiakampiame ryšulyje masės tankis pastovus, patys ryšuliai – stabilesni. Nutraukus ryšulio raištį jis beveik išsiardo savaime. Be to, apvytintos žolės silosas stačiakampiame ryšulyje, lyginant su standartiniu ritiniu, yra geresnės kokybės. Ją įtakoja didesnis masės tankis ir mažesnis oro kiekis ryšulyje.

Mažesnių stačiakampių ryšulių presuose (AP530-AP830) naudojami tvirti, itin atsparūs sukimo įtempimams velenai, visi jie turi apsaugines movas. Presavimo mechanizme naudojami patikimi rutuliniai guoliai, rišimo mechanizme – kompaktiški kilpikliai.

Stačiakampių ryšulių presuose D 4000/D 6000 yra originali tiekimo kanalo dugno valdymo sistema HydroFlexControl, Cormic tipo oru aušinami, 20 proc. už analogus tvirtesni rišimo aparatai. Valdymas vykdomas per daugiafunkcinį Balecontrol E-Link terminalą. Visa konstrukcija orientuota į didelės apimties darbus – masyvi rėminė konstrukcija, itin tvirtas (64 min-1 reduktoriaus sūkiai, atitinkamai, ir stūmoklio slinkimo greitis – didžiausi rinkoje; tai užtikrina gerą masės suspaudimą) stūmoklio pavaros reduktorius su masyviu, tris apsaugines sankabas turinčiu smagračiu. Stačiakampių ryšulių presams papildomai galima užsakyti tolygiai apkrovą paskirstančią dviašę važiuoklę (paskutinės ašies ratai – vairuojami).
Tik Welger stačiakampių ryšulių presuose galimi trys apkrovos kontrolės režimai: kai sekama tik pavaros apkrova, pavaros apkrova su presavimo kameros apkrova derinama skirtingu (75:25 proc.) ir vienodu (50:50 proc.) santykiu.

Nuotraukų galerija

Techniniai duomenys

Bukletai

Norite paklausti? Susisiekite!

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai