Istorija

Įmonė įkurta 1995 m. rugpjūčio 4 d. Rokiškyje. Veiklos pradžia – prekyba Minsko ir Vladimiro traktorių gamyklų produkcija, NVS šalių padangomis, natūraliu kaučiuku.

Stebėdami pokyčius šalies žemės ūkyje, naujai besikuriančiuose bei reorganizuojamuose senuosiuose ūkiuose, matydami mūsų krašto žemdirbių mokėjimą ir norą moderniai ūkininkauti, nusprendėme orientuotis tik į novatoriškiausias bei didžiausią patirtį sukaupusias Vakarų šalių kompanijas.

Pirmasis mūsų įžvalgos rezultatas - 1999 m. pasirašyta atstovavimo sutartis su žinomu traktorių gamintoju iš Vokietijos – „Fendt“. Šios kompanijos mašinų rodikliai specialistų dažnai prilyginami etaloniniams.

„Fendt“ kokybės ideologija, lyderystė inovacijų srityje ir tradicijų puoselėjimas yra sektinas pavyzdys kitoms kompanijoms.

2000 m. Lietuvos žemdirbiams pasiūlėme žinomos Vokietijos kompanijos „Rabe Agri“ dirvos dirbimo ir sėjos agregatus. „Rabe“ vizitinė kortelė – itin patikimi, aukštos kokybės plūgai. Pastarųjų gamyboje įmonė turi sukaupusi solidžią, 120 metų patirtį.

Suprasdami, kad sėkmingo, konkurencingo ūkio veiklos pagrindą sudaro ne tik specialistų kvalifikacija, našių technologijų taikymas, bet ir gebėjimas kuo tiksliau atlikti patikėtas operacijas, šiandien siūlome visus šiuos reikalavimus atitinkančius kompleksinius sprendinius įvairaus dydžio ir profilio ūkiams: augalininkystės, gyvulininkystės, taip pat mišriems.

UAB „Ivabaltė“, nuosekliai plėsdama savo veiklą Lietuvoje, 2011 m. gegužės mėn. 9 d. pasirašė sutartį su AB „YIT Kausta“ dėl žemės ūkio technikos prekybos ir aptarnavimo centro statybos darbų.

Naujajame centre įrengtos modernios žemės ūkio technikos prekybos ir ekspozicijos, administracinės, mokymo bei sandėliavimo patalpos, technikos serviso salė su plovykla. Visas pastato plotas siekia 5107 kv. m. Šiuolaikiškais architektūriniais sprendimais pasižyminčio projekto autorius – architektas G. Natkevičius.

Naujas modernus parekybos ir aptarnavimo centras Vidurio Lietuvoje leidžia daugiau dėmesio skirti šio regiono klientams, operatyviai teikti jiems profesionalias aukštos kokybės paslaugas.

Atvykę į UAB „Ivabaltė“ centrinę būstinę Rokiškyje ar prekybos ir aptarnavimo centrą Kėdainiuose, susisiekę su konsultantais regionuose galite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį patikimą, našų ir tikslų agregatą ar ištisą mašinų kompleksą. Svarbu žinoti, kad visa technika tiekiama iš geriausių savo veiklos specialistų, kurie šiandien yra rinkoje.

UAB „Ivabaltė“ veiklos geografija neapsiriboja vien Lietuva. Šiuo metu sėkmingai veiklą plėtoja dukterinės įmonės kaimyninėse Latvijoje (SIA „Ivabalte Agro“) ir Baltarusijoje (ČTUP „IvabalteBel“).

UAB „Ivabaltė“ kolektyve šiandien - 140 darbuotojų.

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai