Partneriai

UAB ,,Innoera” – profesionali ekspertų grupė, kuri Jus konsultuos bei padės parengti visą dokumentaciją, reikalingą gauti Europos Sąjungos paramą žemės ūkiui ar verslui, kvalifikuotai įvykdyti ir kitus su Europos Sąjungos parama susijusius darbus: projektų administravimo, mokėjimo prašymo bei kitų dokumentų, reikalingų ES paramą administruojančios agentūroms, parengimo. Iškilus neaiškumams ar klausimams, UAB ,,Innoera” mielai suteiks Jums reikalingą konsultaciją, kuri padės tvirtus pamatus abipusiam bendradarbiavimui.

AGCO FINANCE teikia finansavimo palaugas AGCO produktams (,,Fendt" ratiniams traktoriams, ,,Chllenger" purkštuvams).

AGCO FINANCE finansavimas palankiomis sąlygomis padės jums įsigyti žemės ūkio techniką, kuri pasižymi efektyvumu ir naujausiomis technologijomis.

UAB „Nordea Finance Lithuania“ – patikimas finansinis partneris, išmanantis vietinę rinką. Remdamasi ,,Nordea" finansinės grupės patirtimi, UAB „Nordea Finance Lithuania“ teikia finansinės bei veiklos nuomos paslaugas įsigyjant pramonės, žemės ūkio technikos ir transporto priemones, taip pat faktoringo paslaugą.

„Nordea Finance Lithuania“ tikslas – suprasti Jūsų veiklos poreikius ir padėti juos įgyvendinti. Atsižvelgiant į Jūsų veiklos pobūdį, finansinis partneris gali Jums pasiūlyti patogias mokėjimų alternatyvas, padėsiančias planuoti pinigų srautus.

AB SEB bankas – didžiausias komercinis bankas Lietuvoje, daręs ženklią įtaką besikuriančiai bankų rinkai atkurtoje Lietuvos Respublikoje. Priklauso Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupei SEB. Įkurtas 1990 metais. Bankas teikia visas bankininkystės paslaugas privatiems ir verslo klientams bei finansų institucijoms. Lietuvoje SEB grupė aptarnauja daugiau kaip milijoną klientų.

Šiandien ūkininkai ir žemės ūkio bendrovės turi konkuruoti pasaulinėje rinkoje, todėl svarbu plėsti ūkį įsigyjant daugiau žemės, atnaujinant techniką, renovuojant ar statant pastatus, laiku ir geromis kainomis įsigyjant sėklų, pašarų, trąšų ir kitų prekių. Pajamoms iš žemės ūkio veiklos įtakos turi sezonas, todėl plėtrai gali prireikti papildomų lėšų.

Įgalioti atstovai

FISKARS įmonė įkurta 1649, yra seniausia įmonė Suomijoje. ,,Fiskars" pirmieji pasaulyje pradėjo gaminti žirkles plastikinėmis rankenomis. Nuo tada šių oranžinių žirklių buvo parduota daugiau nei 1 milijardas vienetų visame pasaulyje ir jų spalva tapo kaip amblema ,,Fiskars" žirklėms visame pasaulyje.

,,Fiskars" yra pirmaujantis prekinis ženklas, todėl, kad įrankiams suteiktas ne tik patogaus ir tvirto dizaino sprendimas, bet ir funkcionalumas. ,,Fiskars" gaminiai yra tikrai įkvepiantys ir sukurti taip, kad darbas būtų atliktas kuo paprasčiau ir suteiktų malonumą dirbant.

Jau daugiau kaip 50 metų ,,Husqvarna" kuria efektyvius įrankius, kurie padeda profesionaliems miškų ūkio darbuotojams ir landšafto specialistams, o taip pat žemės sklypų savininkams ir sodo entuziastams įveikti jų kasdieninius iššūkius. Dabar prie kompanijos ilgos inovacijų istorijos pridėtas naujas skyrius – ,,Husqvarna" akumuliatorinių gaminių serija.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į pardavimų vadybininkus. 

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai