Kontaktai

parašykite mums

 

Centrinė būstinė                                                            

 

Žemės ūkio technikos prekybos ir aptarnavimo centras Vidurio Lietuvoje

UAB IVABALTĖ
Stoties g. 23, Rokiškis
LT-42164  Lietuva

Administracija - (8-458) 32676
Buhalterija - (8-458) 51915
Tel. (8-458) 32676
Faks. (8-458) 71560
ivabalte@ivabalte.lt

 

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8-347) 20000
Faks. (8-347) 20002
kedainiai@ivabalte.lt

Pardavimų direktorius
Sigitas Šakys
Tel. +370 698 08495
sigitas@ivabalte.lt

Produktų vadybininkai

Produkto vadybininkas
Šarūnas Kalvaitis
Tel. + 370 618 43458
sarunas.kalvaitis@ivabalte.lt

Produktų vadybininkas
Gintaras Dovydėnas
Tel. + 370 620 64976
gintaras@ivabalte.lt

Pardavimų vadybininkai

Skuodo, Mažeikių, Telšių, Plungės, Kretingos, Klaipėdos, Rietavo, Šilutės, Šilalės, Pagėgių rajonai:

Stanislavas Antonovičius
Tel. + 370 698 41761
stanislavas.antonovicius@ivabalte.lt

Biržų, Rokiškio, Kupiškio, Anykščių, Utenos, Zarasų, Ignalinos rajonai:

Viktoras Juozėnas
Tel. + 370 698 41762
viktoras.juozenas@ivabalte.lt

Kauno, Jonavos, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Tauragės rajonai:

Marius Kartavičius
Tel. + 370 620 59970
marius.kartavicius@ivabalte.lt

Pakruojo, Pasvalio, Panevėžio, Radviliškio, Ukmergės rajonai:

Ramūnas Steniulis
Tel. + 370 612 20809
ramunas.steniulis@ivabalte.lt

Joniškio, Šiaulių, Akmenės, Kelmės rajonai:

Mindaugas Aleksiejus
Tel. + 370 612 34999
mindaugas.aleksiejus@ivabalte.lt

Šakių, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio, Prienų, Birštono rajonai:

Marius Masandavičius
Tel. + 370 615 36721
marius.mas@ivabalte.lt

Kalvarijos, Marijampolės, Lazdijų, Alytaus, Druskininkų ir Varėnos rajonai:

Edgaras Semeinikovas
Tel. + 370 616 71546
edgaras.semeinikovas@ivabalte.lt

Vilniaus, Elektrėnų, Trakų, Kaišiadorių, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Molėtų rajonai:

Linas Vyšniauskas
Tel. + 370 663 66773
linas.vysniauskas@ivabalte.lt

Naudotos technikos pardavimas, nuoma:

Tel. + 370 612 05125

Atsarginių dalių skyrius

Atsarginės dalys - 8 (458) 51643

Atsarginių dalių pardavimų vadovas
Evaldas Vaičionis
Tel. + 370 618 45370
evaldas@ivabalte.lt

Atsarginių dalių vadybininkas
Darius Kreivėnas
Tel. + 370 611 53570
darius.kreivenas@ivabalte.lt

Atsarginių dalių vadybininkas
Renaldas Mataitis
Tel. + 370 693 15810
renaldas@ivabalte.lt

Atsarginių dalių vadybininkas
Stasys Šileika
Tel. + 370 618 72074
stasys.sileika@ivabalte.lt

Alternatyvios atsarginės dalys žemės ūkio technikai

Vadybininkas
Gintaras Lukočius
Tel. + 370 696 44110
gintaras.lukocius@ivabalte.lt

Serviso skyrius

Serviso tarnyba - 8 697 09115

Serviso vadovas
Darius Bulovas
Tel. + 370 612 77114
darius.bulovas@ivabalte.lt

Serviso dirbtuvių vedėjas
Andrius Balzaris
Tel. + 370 686 99575
andrius.balzaris@ivabalte.lt

Susisiekite su mumis

Stoties g. 23,
LT - 42164 Rokiškis

Tel. (8 - 458) 32676
Faks. (8 - 458) 71560
El. paštas: ivabalte@ivabalte.lt

Vandžiogalos g. 30,
Saviečių k., Pelėdnagių sen.,
LT - 58151 Kėdainių r. sav.

Tel. (8 - 347) 20000
Faks. 8 347 20002
El. paštas: kedainiai@ivabalte.lt

Finansiniai partneriai

Įgalioti atstovai